Spotkania Firmowe

Organizacja spotkania firmowego może nastręczać wielu trudności jak: wybór odpowiedniego miejsca, formuły spotkania czy poczęstunku dla uczestników… Ciężko wybrać czy takie spotkanie lepiej zorganizować poza siedzibą firmy czy lepszym rozwiązaniem okaże się catering. Restauracja Tajska King Kong w Łodzi i King Kong w Kaliszu zapewniają oba te rozwiązania: możliwość odbycia spotkania biznesowego w lokalu, jak i skorzystania z opcji cateringu.

Catering na Spotkania Biznesowe 

Live cooking to nietypowy sposób na uatrakcyjnienie spotkania biznesowego. Potrawy przygotowywane są na oczach uczestników spotkania, a w trakcie pokazu kulinarnego szef kuchni opowiada o przepisie oraz sposobie podawania serwowanych dań. Nasza formuła cateringu stwarza możliwość przygotowania dań z wybranych przez uczestników składników. Organizator spotkania może również wcześniej ustalić, jakie potrawy będą przyrządzane.

Nasz catering przygotowujemy na bazie wyłącznie świeżych i wysokiej jakości składników, w które zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców. Ich wybór w połączeniu z tradycyjnymi recepturami to gwarancja doskonałego smaku, który zabierze uczestników spotkania w orientalną podróż do Tajlandii. 

Spotkania dla Firm w restauracji: Łódź i Kalisz

Wybierając miejsce na organizację spotkania biznesowego warto kierować się jego atmosferą aby w przyjaznej atmosferze porozmawiać poza pracą. Nieważne czy będzie uczestniczyć w nich kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt osób. Firmowe imprezy integracyjne najlepiej udają się w miejscach, w których panuje nieformalna atmosfera. Swobodny klimat sprawdzi się również przy planowaniu spotkań biznesowych z kontrahentami i partnerami. 

Restauracja Tajska King Kong to doskonałe miejsce do organizacji eventów firmowych w Łodzi i Kaliszu. Nasze atuty to:

  • lokalizacja w centrum miasta 

  • klimat (zapewniamy klimatyczne wnętrza, a w sezonie letnim również ogródek),

  • menu (mamy szeroki wybór potraw, nasze dania przygotowujemy wyłącznie z wysokogatunkowych składników),

  • przyjazna obsługa (dbamy o to, aby uczestnikom spotkania niczego nie brakowało),

  • indywidualnie komponowane lemoniady i koktajle (doświadczony barman opracowuje receptury na indywidualne zamówienie).

Posiadamy doświadczenie w organizacji spotkań dla firm – integracji, celebracji oraz spotkań biznesowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w zaplanowaniu i organizacji Twojego spotkania. 

Zapoznaj się także z ofertą wieczorów panieńskich w Łodzi!