Spotkania Firmowe

Organizacja spotkania firmowego może nastręczać wielu trudności. Wybór odpowiedniego miejsca, formuły spotkania, poczęstunku dla uczestników… Czasami spotkanie lepiej zorganizować poza siedzibą firmy, innym razem lepszym rozwiązaniem okazuje się catering. Restauracja Tajska King Kong w Łodzi godzi obie te formy zapewniając możliwość odbycia spotkania biznesowego w lokalu, jak i skorzystania z opcji cateringu.

Catering na Spotkania Biznesowe

Live cooking to kulinarny sposób na uatrakcyjnienie spotkania biznesowego. Potrawy przygotowywane są na oczach uczestników spotkania, a w trakcie pokazu kucharz opowiada o przepisie oraz sposobie podawania serwowanych dań. Oferowana forma cateringu stwarza możliwość przygotowania dań z wybranych przez uczestników składników. Organizator spotkania może również wcześniej ustalić, jakie potrawy będą przyrządzane.

Nasz catering przygotowujemy na bazie wyłącznie świeżych i aromatycznych składników, w które zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców. Ich wybór w połączeniu z tradycyjnymi recepturami to gwarancja doskonałego smaku, który zabierze uczestników spotkania w orientalną podróż do Tajlandii. 

Spotkania dla Firm: Łódź

Spotkania dla firm przyjmują różne formy. Uczestniczyć w nich może kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt osób. Wybierając miejsce na organizację spotkania biznesowego warto kierować się jego formułą. Spotkania firmowe integracyjne najlepiej udają się w miejscach, w których panuje nieformalna atmosfera. Swobodna atmosfera to także duży atut, kiedy planujemy spotkania biznesowe z nowymi kontrahentami.

Restauracja Tajska King Kong to doskonałe miejsce do organizacji spotkania dla firmy w Łodzi. Za wyborem naszego lokalu przemawia:

-       lokalizacja (restauracja mieści się w najpopularniejszym miejscu Łodzi, na ulicy Piotrkowskiej),

-       klimat (zapewniamy klimatyczne wnętrza, a w sezonie letnim równie klimatyczny ogródek),

-       menu (gotujemy wyłącznie z wysokogatunkowych składników),

-       przyjazna obsługa (dbamy o to, aby uczestnikom spotkania niczego nie brakowało),

-       indywidualnie komponowane lemoniady i koktajle (doświadczony barman opracowuje receptury na indywidualne zamówienie).

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w zaplanowaniu i organizacji Twojego spotkania. Posiadamy doświadczenie w organizacji spotkań dla firm – integracji, celebracji oraz spotkań biznesowych. Zapoznaj się także z ofertą wieczorów panieńskich w Łodzi!

Zobacz profil na instagramie