Wieczory Kawalerskie

Zbliżają się Twoje urodziny? Chcesz zorganizować urodziny dla kogoś bliskiego w restauracji? Jeśli nie wiesz od czego zacząć a chcesz wyjątkowo spędzić ten dzień - mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Jeśli chcesz zapewnić gościom nie tylko egzotyczną atmosferę, ale też masę kulinarnych atrakcji - restauracja King Kong w Łodzi i King Kong w Kaliszu to strzał w dziesiątkę!

Koniec z czasochłonnymi przygotowaniam i sprzątaniem po imprezie! Impreza urodzinowa w restauracji to świetne rozwiązanie - przynieś tylko dobry humor, resztę przygotujemy za Ciebie. U nas zasiądziesz razem ze swoimi gośćmi do stolika i będziesz się cieszyć ich towarzystwem. My zatroszczymy się o całą resztę:

  • wystrój lokalu,

  • napoje,

  • jedzenie,

  • desery,

  • klimatyczną muzykę.

Zadbamy o to, żeby Twoim gościom niczego nie brakowało. Do Waszej dyspozycji oddajemy nasze orientalne menu wraz z menu dziecięcym. Serwujemy aromatycznie dania kuchni tajskiej przygotowane z wysokiej klasy, najświeższych składników. Nasze potrawy bazują na tradycyjnych recepturach, które wzbogaciliśmy o domowe sosy i dressingi.

Catering na Imprezę Urodzinową

Nie chcesz organizować urodzin w lokalu? Skorzystaj z naszej oferty cateringowej i oszczędź sobie wielogodzinne przygotowania.

Dodatkowo proponujemy uatrakcyjnienie wieczoru poprzez Live cooking. Podczas imprezy live cooking wszystkie potrawy są przygotowywane na Waszych oczach w Waszej kuchni. Dzięki temu możecie wziąć czynny udział w warsztacie kulinarnym i poznać sekrety warsztatu pracy mistrzów. W trakcie gotowania szef kuchni opowiada o przepisie oraz sposobie podania dania. Taki catering to nie lada gratka dla miłośników kuchni tajskiej. Na tym jednak nie koniec! Wybierając nasz catering możecie:

  • wcześniej omówić przygotowywane menu,

  • na bieżąco decydować, z jakich składników zostaną przygotowane poszczególne dania.

Catering realizujemy na terenie miast: Łódź i Kalisz. Warsztaty możemy zorganizować w Twoim domu lub dowolnym innym miejscu.

Orientalne Imprezy Urodzinowe w Łodzi i Kaliszu

Jeśli szukasz oryginalnego i egzotycznego miejsca na organizację imprezy urodzinowej w Łodzi lub Kaliszu zapraszamy do Restauracji Tajskiej King Kong. To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie miasta, które zabierze Ciebie i Twoich gości w aromatyczną podróż do Tajlandii.

Klimatyczny wystrój lokalu, ogródek letni i oryginalne tajskie menu to wszystko, czego potrzebujesz do zorganizowania niezapomnianego spotkania z przyjaciółmi. Całości dopełnią orzeźwiające lemoniady i koktajle, które na indywidualne zamówienie przygotuje dla Was zawodowy barman. Gwarantujemy niebanalne wrażenia kulinarne i wspaniałą atmosferę! Zapoznaj się także z ofertą spotkań firmowych w Łodzi i Kaliszu!