Wieczory Kawalerskie

Wieczór Kawalerski to wyjątkowa okazja, którą warto uczcić w wyjątkowym towarzystwie i miejscu. Może w Tajlandii?! I choć z pewnością wielu z nas chętnie wyruszyłoby w taką podróż, często tu i teraz nie możemy sobie pozwolić na pokonanie aż 8065 kilometrów. Alternatywą dla wyjazdu do Tajlandii może być natomiast Wieczór Kawalerski w Tajskiej Restauracji, której menu zostało opracowane na bazie tradycyjnych przepisów i lokalnych składników.

Taką restauracją w Łodzi jest King Kong. Mieścimy się przy ulicy Piotrkowskiej, gdzie do Waszej dyspozycji są:

-       klimatyczny lokal z ogródkiem letnim,

-       oryginalne tajskie menu,

-       spersonalizowane koktajle (nasz barman opracowuje je na indywidualne zamówienie),

-       przyjazna obsługa.

Catering na Wieczory Kawalerskie

Nie macie ochoty na spotkanie w lokalu? Wybierzcie dowolne inne miejsce w Łodzi i skorzystajcie z naszego cateringu z opcją live cooking. Live cooking to doskonały sposób na uatrakcyjnienie spotkania i zdobycie unikalnych kulinarnych doświadczeń. Zapewniamy:

-       dania przygotowywane na Waszych oczach,

-       możliwość wcześniejszego ustalenia menu,

-       możliwość wskazania składników, z których mają być przygotowane dania,

-       gros faktów i ciekawostek dotyczących przygotowania i sposobu serwowania wybranych dań.

Warsztat kulinarny to doskonały sposób  na połączenie aktywnej formy spędzania czasu z możliwością rozsmakowania się w orientalnym menu, które skomponujemy z uwzględnieniem Waszych indywidualnych preferencji.

Wieczory kawalerskie: Łódź

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na organizację Wieczoru Kawalerskiego w lokalu, czy też na catering połączony z warsztatami kulinarnymi, jesteśmy do Waszej dyspozycji. King Kong to jedna z najbardziej popularnych restauracji w Łodzi. Swoją popularność zawdzięczamy oryginalnemu menu, wysokogatunkowym i świeżym składnikom oraz niepowtarzalnej atmosferze, jaka panuje w naszym lokalu.

Organizujesz Wieczór Kawalerski? Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak przygotować event.

Zobacz profil na instagramie