O restauracji King Kong

Restauracja King Kong to magia tajskiej dżungli, zamknięta w samym centrum miasta.

Zanurz się w niezwykłym smaku egzotycznej Tajlandii nie opuszczając miejskiej dżungli! Wytrawni poszukiwacze autentycznych aromatów dalekiej Azji poczują się jak u siebie, a początkujący odkrywcy smaków spędzą świetnie czas w naszej restauracji razem z nimi.

W King Kongu oferujemy szeroki wybór tradycyjnych tajskich potraw, przygotowywanych z najświeższych, wysokogatunkowych składników, aby zapewnić Ci prawdziwą esencję tej kuchni. Nasz zespół kucharzy doskonale zna tajemnice przyrządzania dań, aby dostarczyć Ci niezapomnianych smaków.

Miłośnicy pikanterii, fanatycy najostrzejszych papryczek, ale i posiadacze delikatniejszych kubków smakowych - dla każdego znajdziemy coś, co go zachwyci. Naszą najważniejszą przyprawą jest pasja - dodajemy ją do każdej potrawy. Zapraszamy Cię na podróż po tajskich smakach! Każdy kęs będzie jak jazda tuk tukiem przez zatłoczony Bangkok.

Pozwól nam się rozpieścić słynną na na cały świat gościnnością i uśmiechem Tajów. Rozgość się i wybierz kiedy chcesz zakosztować naszych wybornych potraw - zaplanuj wizytę dla siebie i swoich bliskich już teraz!

Czekamy na Ciebie!