Franczyza

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami
 

Chciałbyś otworzyć własną restaurację pod uznaną marką? Dzięki naszej ofercie franczyzowej masz taką możliwość!

Z myślą o osobach zainteresowanych otwarciem i prowadzeniem własnej restauracji azjatyckiej stworzyliśmy ofertę franczyzową, w ramach której dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem umożliwiając początkującym restauratorom bezpieczniejszy start na rynku gastronomicznym. Dzięki naszej ofercie masz możliwość uruchomienia lokalu pod marką King Kong, działającego według wypracowanego przez nas modelu biznesowego i korzystającego z wieloletnich doświadczeń samego franczyzodawcy.
Współpraca franczyzowa z naszą firmą pozwoli ci nie tylko korzystać z naszej marki, ale także wiedzy i doświadczenia, które zdobyliśmy w ciągu długoletniej działalności w branży gastronomicznej, sprawdzonych receptur, modeli marketingowych i kontaktów z najlepszymi dostawcami na rynku. To unikalna możliwość na stworzenie stabilnego i bezpiecznego biznesu w relatywnie krótkim czasie. Franczyza King Kong zapewnia kompleksowe know how, rozpoznawalne logo, ale przede wszystkim, potwierdzony licznymi sukcesami, przepis na udany biznes.

Jeśli dzielisz naszą pasję do kuchni azjatyckiej i poważnie myślisz o inwestycji we własną restaurację, sprawdź naszą ofertę franczyzową i przekonaj się, że własna restauracja jest w zasięgu ręki! Przedsięwzięcie, które w innym przypadku wymagałoby wiedzy i doświadczenia, a także znacznie większego budżetu na inwestycję, czeka na Ciebie w postaci franczyzy King Kong. Oferujemy Ci gotową odpowiedź na pytanie: Jak otworzyć restaurację azjatycką w moim mieście? Franchising King Kong to doskonałe rozwiązanie dla pasjonatów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że sama pasja to za mało, żeby przetrwać na wymagającym rynku gastronomicznym. Jeśli jesteś takim właśnie pasjonatem kuchni Azji nasza oferta z pewnością Cię nie rozczaruje!

Franchising King Kong: Z kim współpracujemy?

Franczyza King Kong to wyjątkowa oferta dla osób, które chciałyby wystartować z własnym biznesem w branży gastronomicznej, ale obawiają się, że brak wiedzy i/lub doświadczenia skutecznie im to uniemożliwi. Franczyza to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli nie zależy Ci na budowaniu nowej marki. Jeśli szukasz satysfakcji z prowadzenia dobrze prosperującej restauracji to okazja właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości dotyczące franchisingu King Kong.

Więcej informacji na temat zasad i warunków współpracy z naszą firmą uzyskasz pod adresem mailowym: franczyza@kingkong.pl

 

King Kong S.C.
90-451 Łódź Ul.Piotrkowska 211/4

osoba do kontaktu

Wojciech Prochaska
512-365-212
email: franczyza@kingkong.pl

Zobacz profil na instagramie