Franczyza King Kong

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami
Chciałbyś otworzyć własną restaurację pod uznaną marką? Dzięki naszej ofercie franczyzowej masz taką możliwość!

Jeśli myślisz o otworzeniu i prowadzeniu własnej restauracji z kuchnią azjatycką - nasza oferta franczyzowa jest właśnie dla Ciebie. Masz możliwość utworzenia lokalu w swoim mieście pod prężnie rozwijającą się marką King Kong. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia franczyzowego i wypracowanego przez nas modelu biznesowego. To możliwość na stworzenie stabilnego biznesu

Współpraca z nami pozwoli Ci nie tylko skorzystać z naszej marki i zaprojektowanego brandingu restauracji. Umożliwiamy bezpieczny start na rynku gastronomicznym dla początkujących restauratorów. Dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży gastronomicznej. Przekazujemy nasze kompleksowe know-how - sprawdzone receptury, modele marketingowe i sieć kontaktów z najlepszymi dostawcami na rynku, ale co najważniejsze, przepis na sukces Twojej inwestycji.  

Jeśli dzielisz naszą pasję do kuchni azjatyckiej i poważnie myślisz o stworzeniu własnej restauracji, sprawdź naszą ofertę franczyzową i przekonaj się, że to prostsze niż myślisz. Przedsięwzięcie, które w innym przypadku wymagałoby wiedzy i doświadczenia, a także znacznie większego budżetu na start, czeka na Ciebie w postaci franczyzy King Kong. Oferujemy Ci gotowy przepis na to jak otworzyć restaurację azjatycką w Twoim mieście. Franchising King Kong to doskonałe rozwiązanie dla pasjonatów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że sama miłość do gotowania to za mało, aby przetrwać na wymagającym rynku gastronomicznym. Jeśli realistycznie myślisz o swoim starcie w tej branży - nasza oferta Cię nie rozczaruje.

Franchising King Kong: Z kim współpracujemy?

Franczyza King Kong to oferta dla osób, które chciałyby wystartować z własnym biznesem w branży gastronomicznej, ale obawiają się, że brak wiedzy i/lub doświadczenia skutecznie im to uniemożliwi. Franczyza to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli nie zależy Ci na budowaniu nowej marki od zera. Jeśli szukasz satysfakcji z prowadzenia dobrze prosperującej i zyskownej restauracji, to okazja właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości dotyczące franchisingu King Kong.

Więcej informacji na temat warunków współpracy z naszą firmą uzyskasz pod adresem mailowym: franczyza@kingkong.pl

 

King Kong S.C.
90-451 Łódź Ul.Piotrkowska 211/4

osoba do kontaktu

Wojciech Prochaska
512-365-212
email: franczyza@kingkong.pl