Wieczory Panieńskie

Wieczór Panieński to ostatni wieczór, kiedy Wasza przyjaciółka celebruje ostatnie chwile jako panna. Która z nas nie chciałaby przeżyć tej szalonej nocy w Tajlandii? Niestety od Kraju Ludzi Wolnych dzieli nas ponad 8 tys. kilometrów. Ale nic straconego! Zabierz wszystkie swoje druhny w orientalną podróż po Tajlandii nie wyjeżdżając z miasta. Drinki będą smakowały jak na rajskiej plaży a Wasza panna młoda nigdy tego nie zapomni! 

Restauracja Tajska King Kong organizuje niezapomniane Wieczory Panieńskie, podczas których zabieramy Ciebie i Twoje przyjaciółki w niezapomnianą podróż po orientalnej kuchni. Celebrujemy lokalne składniki, tradycyjne receptury i aromaty serwowanych dań. Całości dopełniają orzeźwiające lemoniady i oryginalne koktajle, które nasz barman przygotowuje na indywidualne zamówienie i dopasowuje je do wybranych przez Ciebie dań i ulubionych smaków.

King Kong to najlepsza restauracja na wieczór panieński w Łodzi i Kaliszu. Celebruj bycie panną razem z nami. Zapewniamy:

  • klimatyczny lokal z ogródkiem letnim,

  • oryginalne tajskie menu,

  • spersonalizowane koktajle,

  • przyjazną obsługę.

Catering na Wieczory Panieńskie

Jeśli wolisz abyśmy dostarczyli Ci catering na wieczór panieński do domu lub innego bardziej prywatnego miejsca King Kong to świetny wybór. Dostarczymy Twoje jedzenie na talerzach i w podgrzewaczach tak abyście mogły cieszyć się tymi wyśmienitymi daniami we własnym zaciszu. Dodatkowo proponujemy uatrakcyjnienie wieczoru poprzez Live cooking. Podczas imprezy live cooking wszystkie potrawy są przygotowywane na Waszych oczach w Waszej kuchni. Dzięki temu możecie wziąć czynny udział w warsztacie kulinarnym i poznać sekrety warsztatu pracy mistrzów. Na tym jednak nie koniec.

Wybierając nasz catering możecie:

  • wcześniej omówić przygotowywane menu,

  • na bieżąco decydować, z jakich składników zostaną przygotowane poszczególne dania.

Catering realizujemy na terenie miast: Łódź i Kalisz. Warsztaty możemy zorganizować w Twoim domu lub dowolnym innym miejscu.

Wieczory Panieńskie w restauracji: Łódź i Kalisz

Niezależnie od tego czy planujecie wyjście do restauracji czy spotkanie w bardziej prywatnym miejscu, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Restauracja King Kong zorganizowała już wiele Wieczorów Panieńskich. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak przygotować tą magiczną imprezę. Zapoznaj się także z ofertą Wieczorów Kawalerskich w Łodzi i Kaliszu!