Wieczory Panieńskie

Wieczór Panieński to szczególna okazja. Warto ją uczcić w doborowym towarzystwie i miejscu. Która z nas nie chciałaby spędzić Wieczoru Panieńskiego w Tajlandii? Niestety od Kraju Ludzi Wolnych dzieli nas aż 8065 kilometrów. Dlatego zamiast wyjazdu do Tajlandii, zapraszamy w orientalną podróż po tajlandzkiej kuchni.

Restauracja Tajska King Kong od dawna z sukcesami organizuje Wieczory Panieńskie, podczas których zabieramy uczestniczki zabawy w niezapomnianą podróż po orientalnej kuchni. Celebrujemy lokalne składniki, tradycyjne receptury i unikalność serwowanych dań. Całości dopełniają orzeźwiające lemoniady i koktajle, które nasz barman przygotowuje na indywidualne zamówienie. Uwzględnia przy tym zamówione danie i Twoje preferencje smakowe.

Najlepsza restauracja na Wieczory Panieńskie w Łodzi mieści się przy ulicy Piotrkowskiej. Do Waszej dyspozycji oddajemy:

-       klimatyczny lokal z ogródkiem letnim,

-       oryginalne tajskie menu,

-       spersonalizowane koktajle (nasz barman opracowuje je na indywidualne zamówienie),

-       przyjazną obsługę.

Catering na Wieczory Panieńskie

Alternatywą dla spotkania w restauracji może być catering na Wieczory Panieńskie. Live cooking to sposób na uatrakcyjnienie spotkania i zapewnienie wyśmienitego cateringu dla jego uczestników. Podczas imprezy live cooking wszystkie potrawy są przygotowywane na Waszych oczach. Dzięki temu możecie wziąć czynny udział w warsztacie kulinarnym i poznać sekrety warsztatu pracy mistrzów. Na tym jednak nie koniec.

Wybierając nasz catering możecie:

-       wcześniej omówić przygotowywane menu,

-       na bieżąco decydować, z jakich składników zostaną przygotowane poszczególne dania.

Catering realizujemy na terenie całego miasta Łódź. Warsztaty możemy zorganizować w Twoim domu lub dowolnym innym miejscu.

Wieczory Panieńskie: Łódź

Niezależnie od tego czy planujecie wyjście do restauracji czy spotkanie w innym miejscu, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Restauracja King Kong posiada bogate doświadczenie w organizacji Wieczorów Panieńskich. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak przygotować event. Zapoznaj się także z ofertą Wieczorów kawaleskich w Łodzi!

Zobacz profil na instagramie