Restauracja Chińska – Łódź Retkinia i okolice

Jeśli szukasz nietuzinkowego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi w Retkini lub kolację we dwoje albo spotkanie biznesowe, koniecznie sprawdź, co ma do zaoferowania Restauracja Chińska KingKong. Znajdziesz tu nie tylko kuchnię orientalną, jakiej trudno szukać w innej restauracji w Łodzi, ale również przyjazne wnętrza i super miłą obsługę, która oprowadzi Cię po mniej i bardziej znanych zakamarkach tajskiej kuchni.

Retkinia – restauracje, które na długo pozostają w pamięci

W południowo-zachodniej części Łodzi działa wiele restauracji, ale chińska jest tylko jedna – KingKong Restauracja Retkinia. To tutaj możesz spędzić przyjemny wieczór w gronie przyjaciół, umówić się na romantyczny wieczór we dwoje lub wpaść na niebanalny lunch biznesowy w środku tygodnia. Nasz lokal specjalizuje się w kuchni orientalnej, a bardziej precyzyjnie w kuchni tajskiej, której jesteśmy jednymi z najlepiej znanych w Łodzi ambasadorami.

To, co wyróżnia naszą restaurację na tle innych lokali oferujących dania chińskie to precyzyjny dobór składników oraz przygotowywanie dań w oparciu o tradycyjne receptury. Wszystkie serwowane w KingKong dania powstają na bazie wyłącznie świeżych i aromatycznych składników oraz dodatków, nad obróbką których czuwa doświadczony szef kuchni. W kuchni korzystamy wyłącznie z sosów i dresingów domowej receptury, dzięki czemu nasze potrawy charakteryzują się prawdzie orientalnym smakiem i aromatem. Ofertę dań serwowanych na miejscu uzupełniają orzeźwiające lemoniady i koktajle, które przygotowujemy na Twoje indywidualne zamówienie.

Retkinia i okolice restauracje Łódź oferujące dania z dowozem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy z różnych względów nie mogą odwiedzić naszej restauracji chińskiej na osiedlu Retkinia oferujemy dania kuchni tajskiej z dowozem do domu lub miejsca pracy. Kuchnia orientalna z dowozem to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lunch boxów oraz fast foodu. Potrawy przywozimy w specjalistycznych pojemnikach, dzięki czemu zachowują optymalną temperaturę i są gotowe do spożycia bez konieczności podgrzewania.

Gdzie znajdę Restauracje KingKong poza osiedlem Retkinia?

Restauracja Orientalna KingKong Retkinia to jeden z kilku naszych lokali działających na terenie miasta Łódź i w najbliższej okolicy. Nasze restauracje znajdziesz w lokalizacjach takich, jak Pabianice (bar orientalny), Konstantynów Łódzki (restauracja) czy Polesie (restauracja). Każdy z wymienionych wyżej lokali gastronomicznych stanowi ważny punkt na kulinarnej mapie Łodzi. Naszym Klientom oferujemy dania kuchni orientalnej z dowozem do domu lub pracy oraz serwowane na miejscu w lokalu. Dzięki temu, niezależnie od tego, w której części miasta się aktualnie znajdujesz, zawsze możesz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz profil na instagramie